یونتونُرم

درمان تعریق بیش از حد  کف دست، کف پا و زیر بغل

تنها چند قدم با تغییر زندگیتان فاصله دارید.

به تعریق زیاد دچار هستید؟

اگر کف دست ها، کف پاها، و یا نواحی زیر بغل شما به طور غیر طبیعی عرق می کند، شما تنها نیستید. این، یک وضعیت شناخته شده پزشکی به نام هایپرهیدروزیس (Hyperhidrosis) است که می تواند کیفیت زندگی را به طور قابل توجهی کاهش دهد. اما باید دانست امروزه علم پزشکی به طور کامل بر این مشکل غلبه کرده و افراد زیادی برای همیشه به تعریق زیاد خود پایان داده اند.

درباره یونتونُرم

یونتونرم (IontoNorm) نام نخستین دستگاه یونتوفورزیس مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی ایران است.
این روش که درمان منتخب مراجع علمی دنیا از جمله FDA، آکادمی درماتولوژی امریکا، و انجمن بین المللی هایپرهیدروزیس برای درمان تعریق بیش از حد است، کارنامه ای درخشان از سالها استفاده موفق در سراسر دنیا از خود بر جا گذاشته، و در مقایسه با تزریق بوتاکس و انجام جراحی، تنها شیوه غیرتهاجمی و بدون عارضه و در عین حال کاملا موثر درمان این مشکل به شمار می رود. برای دستیابی به درمان کامل با یونتونرم تنها یک شرط وجود دارد: پایبندی به انجام جلسات برنامه درمانی.
با تکمیل درمان اولیه، خشکی پوست نواحی دچار تعریق بیش از حد به حالت نرمال برگشته و در این نواحی حسی طبیعی مانند پوست سایر نقاط بدن خود خواهید داشت.
یونتونرم با درمان کامل تمامی شرکت کنندگان در مطالعات بالینی انجام شده زیر نظر اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و نیز کسب رضایت مشتریان از زمان ورود به بازار،‌ قدرت درمانی خود را اثبات کرده است.
اما این تمام قدرت یونتونرم نیست.

از درمان ایده آل تعریق بیش از حد یک دستگاه چه انتظاری دارید؟

غیر تهاجمی و بدون درد

درمان با یونتونرم یک روش ایمن و بدون عارضه جانبی نیز هست. مطالعات بالینی انجام شده تایید کرده که تنها احساس گزگز و خارش خفیف ناحیه تحت درمان پس از جلسات درمانی اولیه در برخی افراد دیده می شود که تنها برای چند دقیقه ادامه داشته و خودبخود رفع می شود. در واقع باید گفت این تنها روش درمانی تعریق بیش از حد است که نه تنها کاملا موثر است، بلکه در طول سالها استفاده در سراسر دنیا، هیچگونه عارضه جانبی نیز به همراه نداشته است.

 
 
اثربخشی کامل

برای دستیابی به درمان کامل با یونتونرم تنها یک شرط وجود دارد: پایبندی به انجام جلسات برنامه درمانی.
با تکمیل درمان اولیه، خشکی پوست نواحی دچار تعریق بیش از حد به حالت نرمال برگشته و در این نواحی حسی طبیعی مانند پوست سایر نقاط بدن خود خواهید داشت.
یونتونرم با درمان کامل تمامی شرکت کنندگان در مطالعات بالینی انجام شده زیر نظر اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و نیز کسب رضایت مشتریان از زمان ورود به بازار،‌ قدرت درمانی خود را اثبات کرده است.
اما این تمام قدرت یونتونرم نیست.

مورد تایید مراجع علمی دنیا

مورد تایید مراجع کیفی آلمان و سوئیس.
تولید، کنترل کیفی، عرضه و خدمات پس از فروش یونتونرم تحت نظارت نهاد های معتبر کیفیتی آلمان و سوئیس انجام می شود.

 
 
مناسب برای پوست های حساس

به کار گیری پروتکل درمانی به دقت طراحی شده، و انطباق هوشمند درمان با توجه به ویژگی های پوستی هر فرد، استفاده از یونتونرم را نه تنها بسیار موثر، بلکه به دلیل دارا بودن پایین ترین میزان گزگز هنگام درمان، برای افراد با ویژگی های پوستی متفاوت، حتی پوست های نازک، حساس و کودکان نیز مناسب کرده است.

پذیرش در مراکز درمانی معتبر

یونتونرم علاوه بر درمان خانگی، در مراکز درمانی معتبر متعددی نیز برای درمان تعریق بیش از حد استفاده می شود. در صورت تمایل به اطمینان از اثر بخشی یونتونرم، می توانید با مراجعه به یکی از این مراکز، دوره اولیه درمان را شروع کرده و پس از دستیابی به درمان اولیه، به تهیه یونتونرم اقدام کنید.

بهینه و اقتصادی

بر خلاف دیگر روشهای درمان تعریق بیش از حد، درمان با روش یونتوفورزیس تنها با یکبار هزینه و بدون نیاز به پرداخت هزینه های مجدد در آینده انجام می شود. این ویژگی، این روش را در مجموع به کم هزینه ترین درمان تعریق بیش از حد تبدیل کرده است.
همچنین، گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت یونتونرم که تحت نظارت اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و QS سوئیس انجام می پذیرد، آسودگی خیال شما را برای انجام بی دغدغه درمان فراهم می آورد.
با مقایسه مدلهای یونتونرم از لینک زیر، می توانید مدل مناسب خود را انتخاب کنید.

هر آنچه از یک دستگاه یونتوفورزیس مدرن می خواهید.

یونتونُرم پیشرفته ترین راه حل درمان تعریق بیش از حد

متخصصین درباره یونتونُرم چه می گویند؟!

فصل جدید زندگیتان را امروز آغاز کنید. زندگی ای بدون تعریق بیش از حد.

تاییدیه ها و گواهینامه های یونتونُرم

سوالات متداول

آیا یونتونرم تعریق بسیار زیاد من را هم درمان می کند؟

بله، یونتونرم روشی قدرتمند برای درمان تعریق اضافی، حتی انواع بسیار شدید آن است. بسیاری از مشتریان ما پیش از درمان با یونتونرم از تعریق بسیار زیادی رنج می برده اند اما اکنون به خشکی طبیعی و دلخواه خود دست پیدا کرده اند. همچنین شما می توانید توضیحات ویدئویی پزشکان متخصص در مورد نتایج استفاده از یونتونرم برای درمان تعریق اضافی را در این وبسایت مشاهده کنید.

نحوه درمان تعریق زیاد با یونتونرم چگونه است؟

درمان به سادگی توسط قرار دادن دست ها و یا پاها در سینی های حاوی مقدار کمی آب معمولی، و یا قراردادن پد های مخصوص در زیر بغل و استفاده از دستگاه برای مدت ده تا سی دقیقه در هر جلسه صورت می گیرد. پس از تکمیل درمان اولیه، تعریق بیش از حد و احساس ناخوشایند آن، جای خود را به خشکی طبیعی و حس خوشایند همراه با آن خواهد داد. نحوه استفاده از یونتونرم بسیار آسان بوده و در راهنمای کاربری دستگاه به طور کامل آموزش داده شده است. همچنین، تیم پشتیبانی و مشاوره شرکت مانترا مبنای سلامت برای انجام آموزش حضوری یا تلفنی و پاسخگویی به سوالات شما، همواره در کنارتان خواهند بود.

برای رسیدن به درمان کامل چه مدتی باید از یونتونرم استفاده کنم؟

میزان جلسات لازم برای دستیابی به درمان کامل، بستگی به عواملی مانند شدت تعریق و دمای هوای محل زندگی فرد دارد، اما به طور معمول بین 10 تا 12 جلسه درمانی که به صورت یک روز در میان انجام می شوند لازم است. به این دوره، درمان اولیه گفته می شود و پس از آن، خشکی مطلوب به دست می آید. پس از آن، درمان نگهدارنده معمولا به صورت هفته ای یک بار، برای نگهداری اثرات درمانی انجام می شود. 

بلاگ یونتونُرم